16. Vaas, Japan

Kutani vloervaas, balustervormig met decor van figuren in cartouches op een florale ondergrond. Groot formaat vaas. Japan, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 16. Vaas, Japan
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen Hoogte 66 cm en diameter 27 cm.
Conditie Hals ingekort, barst hals en gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen