19. Ets, Ton Diekstra

Ets met de titel “Visie op ‘n carrousel paard” van Ton Diekstra (1939). Oplagenummer 7/35. Rechtsonder gesigneerd, eigen druk en gedateerd 1971.

Kavelnummer en naam 19. Ets, Ton Diekstra
Veiling Veiling 40 sessie 1, maandag 19 september 2022
Afmetingen 37 x 37,5 cm.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen