719. Biljarttafel plus toebehoren, Biljartfabriek Pasma
Carambole wedstrijdformaat biljarttafel, gefabriceerd door biljartfabriek Pasma Leeuwarden (sinds 1925). Vijfpoot tafel met biljartverwarming inclusief vijf biljartkeuen, drie ballen, bord puntentelling, kast voor complicatie, twee hanglampen en afdekzeil. Tweede helft 20e eeuw. Bezichtiging woensdag 30 november 10.00 uur in Nuis, graag bellen voor een afspraak. Afhalen biljarttafel uiterlijk 4 december 2022. |
Kavelnummer en naam | 719. Biljarttafel plus toebehoren, Biljartfabriek Pasma | |
Veiling | Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022 | |
Afmetingen | Hoogte 81 cm, lengte 235 cm en breedte 129 cm. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen, een sierlijst ontbreekt zie foto. | |
Startbod | € | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen