Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

601. Zilveren broodmand

Zilveren ajour bewerkte broodmand, tweede gehalte zilver. Aan de onderzijde gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken PvdW (Weduwe Pier van de Woude), jaarletter J (1919) en CS2. Minervakop aan de zijkant van de mand aangebracht.

602. Zilveren Empire cruet set 1821

Sterling zilveren Empire cruet set met drie kristallen flessen met stop en een kristallen houder met zilveren dop gemerkt met zwaardje. Sterling zilveren tablet, gemerkt met staande leeuw 1, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter M (1821).

603. Zilveren bestek, Haags Lofje

Zilver bestek, model Haags Lofje bestaande uit zes lepels, tien vorken, twee sauslepels en twee opscheplepels. Gemerkt met staande leeuw 1 (sterling zilver), meesterteken JZ4, minervakop met letter A (Amsterdam) en jaarletters D en
(1938/1939).

604. Zilveren kurkentrekker, Van Kempen & Begeer

Zilveren kurkentrekker, type paard, gemaakt door Koninklijke Van Kempen & Begeer in 1992. Een replica uit de historische collectie van de Koninklijke Van Kempen & Begeer, het origineel is historisch gedocumenteerd. De sterling zilveren kurkentrekker bestaat uit twee delen; de trekker met handvat en het zogenaamde trekkershuisje. Gemerkt met staande leeuw 1, meesterteken B, minervakop met letter R (Gouda) en jaarletter H (1992).

605. Zilveren bonbonschaal, Italië

Italiaans sterling zilveren gelobde bonbonschaal, aan de bovenkant en buitenzijde gemerkt met een ster, 30 (Bruno Zaramella e Cesare), stadskeur PD (Padua), 2 in ruitvorm en 925, eind 20e eeuw.

606. Zilveren kaarsenstandaard

Sterling zilveren eenlichts kaarsenstandaard. Gemerkt met staande leeuw 1, onduidelijk meesterteken, minervakop, jaarletter N (1872) en zwaard.

607. Gouden armband

14 karaats gouden armband, gemerkt 585, 20e eeuw.

608. Gouden slavenarmband

14 karaats bewerkte gouden slavenarmband, gemerkt 585, 20e eeuw.

609. Gouden slavenarmband

14 karaats gouden slavenarmband, gemerkt eikenblad en meesterteken, 20e eeuw.

610. Zilveren kaarsenstandaard

Vijflichts kaarsenstandaard uitgevoerd in sterling zilver, gemerkt 925 en drie onduidelijke keuren. Italië, midden 20e eeuw.

611. Gouden ketting met hanger

14 karaats gouden ketting met hanger voorzien van paarskleurig halfedelsteen. Gemerkt 14 karaats, jaren 60/70.

612. Gouden broche

14 karaats gouden broche, niet gemerkt, wel getoetst op 14 karaat goud. 20e eeuw.

613. Gouden broche

14 karaats gouden broche, gemerkt met eikenblad, 20e eeuw.

614. Gouden ketting met hanger

14 karaats gouden ketting met hanger voorzien van gele saffier en diamant in illusie setting. Gemerkt 585 en diamant circa 0.02 karaat. 20e eeuw.

615. Gouden halsketting

14 karaats gouden halsketting, gemerkt 585 en meesterteken, 20e eeuw.

616. Zilveren munten, Nederland

Twee 10 Euro munten ter gelegenheid van huwelijk Willem Alexander en Maxima in 2002 en een 10 Gulden munt met beeltenis van Koningin Beatrix 2000.Zilveren (800/1000) munten.

617. Gouden ketting met hanger en oorbellen

14 karaats gouden ketting met hanger bestaande uit drie in elkaar gedraaide ringen en oorbellen in dezelfde vormgeving. Gemerkt 585, 20e eeuw.

618. Zilveren bestek, Gerritsen & Van Kempen

Zilver bestek bestaande uit zeven lepels, drie vorken, twee sauslepels en een opscheplepel. Tweede gehalte zilveren set, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken Gvk (Gerritsen & Van Kempen N.V. te Zeist), minervakop met letter B (Utrecht), jaarletter D (1938) en een sauslepel N (1948).

619. Zilveren soeplepel, Gerritsen & Van Kempen

Zilveren soeplepel van Gerritsen & van Kempen N.V. te Zeist. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken GvK (Gerritsen & Van Kempen), minervakop met letter B (Utrecht) en jaarletter D (1938).

620. Zilveren mandje, Duitsland

Zilveren ajour bewerkt mandje, derde gehalte zilver(800/1000). Gemerkt halve maan, kroon, 800 en meesterteken M ster M (Mayer Martin, Mainz), omstreeks 1900.

621. Gouden ketting

14 karaats gouden schakelketting met balletjes op regelmatige afstand. Gemerkt bij het slot eikenblad en 585, 20e eeuw.

622. Zilveren beurzen

Engelse zilveren damesbeurzen. sterling zilver. Gemerkt met sterling leeuw, anker (Birmingham), verschillende jaarletters en meesterkeuren. Engeland, begin 1900.

623. Zilveren kandelaren

Een paar zilveren tweelichts kandelaren. Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw 2, meesterkeur AF2. Tweede helft 20e eeuw.

624. Gouden ketting met fotohanger

14 karaats gouden halsketting, gemerkt 585 op sluitmechanisme, met een 14 karaats gouden fotohanger met florale decoratie, getoetst 14 k. Halverwege 20e eeuw.

625. Zilveren bonbonschaaltje

Zilveren ajour bewerkte bonbonschaal. Aan de onderzijde gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken N.V. Zilverfabriek Voorschoten en jaarletter S (1928).

9725 CT Groningen