Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

651. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit twee dasspelden, een dasspeld met ketting gemerkt 925 en een dasspeld met waterdrager gemerkt 835, dasspelden tevens gemerkt met zwaardje. Een zilveren naaldenkoker, gemerkt met oud zwaardje (1814-1906), een zilveren beurs 800/1000, een zilveren broche, zilveren oorbellen en een zilveren ketting met hanger, 925 gemerkt. 19/20e eeuw.

652. Djokja zilveren asbak en longdrink lepels

Djokja zilveren asbak, gemerkt meesterteken AD en 800 en vijf djokja zilveren longdrink lepels, gemerkt meesterteken V.S. en 800.

653. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een Maggi houder, 2e gehalte zilver, een tazza 835 gemerkt met winkeliersmerk J.A. Hoeting Amsterdam en een zilveren servettenhouder met maritieme voorstelling, 2e gehalte zilver. Alle voorwerpen gemerkt.

654. Zilveren thee benodigdheden

Twee zilveren suikerlepels van zilversmid A. Mayer, Schoonhoven. Twee suikerlepels met agaten heft, gemerkt met zwaardje. Herinneringslepel koningshuis, Koningin Wilhelmina (1898-1948) Van Kempen en een kandijtang, beide gemerkt met zwaardjes en meesterteken. 20e eeuw.

655. Zilveren theezeefjes

Twee zilveren theezeefjes met bijbehorende zilveren schaaltje. Gemerkt met lopende leeuw 2, GVK (Gerritsen Van Kempen), minervakop en jaarletters H (1942) en J (1944).

656. Zilveren lepeldoos

Rechthoekige zilveren lepeldoos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep voorzien van vissen, deksel gedecoreerd met mensfiguren. Tweede gehalte zilver, lopende leeuw 2, minervakop en onduidelijk meesterteken. 19e eeuw.

657. Borstelset en spiegel

Sterling zilveren Engelse borstelset met spiegel. Gemerkt met Sterling leeuw, anker (Birmingham), meesterteken W.M.Co (Wilmott Manufacturing Co) en jaarletter E (1929).

658. Zilveren schaaltjes en pillendoosje

Vier zilveren schaaltje en een pillendoosje met florale geciseleerde bovenzijde. Gemerkt met diverse merken, 20e eeuw.

659. Zilveren servetringen

Acht zilveren servetringen in verschillende diameter. Gemerkt met zwaardje, 20e eeuw.

660. Zilveren poederstrooier

Zilveren gegraveerde en ajour bewerkte poederstrooier. Gemerkt aan onderzijde zijkant, 19e eeuw

661. Pepermuntdoosje 1874

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain bewerkte deksel. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter P (1874)

662. Vergulde zilveren pillendoos 1817

Ronde vergulde zilveren pillendoos. Verguld, tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken RL met ster, minervakop en jaarletter H (1817),

663. Pepermuntdoosje 1882

Zilver gedreven en geciseleerd pepermuntdoosje. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter X (1882).

664. Zilveren lodereindoosje 1975

Zilveren lodereindoosje met gedreven decoratie. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken vdM (van de Meulen), minervakop met letter F (Leeuwarden) en jaarletter P (1975).

665. Zilveren lodereindoosje 1843

Zilveren lodereindoosje, Schoonhoven. Tweede gehalte zilver gemerkt lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter I (1843).

666. Zilveren lodereindoosje 1869

Zilveren lodereindoosje met filigrain bewerkte deksel en geciseleerde zijkanten met wapen. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter K (1869).

667. Zilveren wolmandje 1816

Zilveren ajour bewerkt wolmandje met hengsel. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken, minervakop en jaarletter G (1816).

668. Zilveren wolmandje 1828

Zilveren ajour bewerkt wolmandje met hengsel. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter T (1828).

669. Pepermuntdoosje 1860

Zilveren pepermuntdoosje met geciseleerde deksel in patroon. Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw, meesterteken W3, minervakop met letter M (Schoonhoven), 3 en jaarletter A (1860).

670. Pepermuntdoosje 1885

Pepermuntdoosje, tweede gehalte zilver met geciseleerd deksel met floraal motief. Gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken JK (J. Kooyman), minervakop en jaarletter A (1885).

671. Pepermuntdoosje 1872

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain bewerkte deksel en geciseleerde zijkanten. Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken, minervakop en jaarletter N (1872)

672. Parfumflesje

Kristallen parfumflesje met stop, geciseleerde zilveren dop en omhulsel. Gemerkt met een zwaardje, 19e eeuw.

673. Parfumflesje

Geslepen kristallen parfumflesje met stop, zilveren dop en gemerkt met zwaardje. 19e eeuw.

674. Parfumflesje

Glazen parfumflesje met zilveren dop en voet, gegraveerd met opschrift Souvenir. Compleet met glazen stop. Gemerkt met zwaardje, inscriptie onderzijde initialen AJW. Begin 20e eeuw.

675. Zilveren lodereindoosje 1874

Zilveren lodereindoosje met gegraveerde florale decoratie en geciseleerd patroon. Tweede gehalte zilver en gemerkt met lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, onduidelijk minervakop en jaarletter P (1874).

9725 CT Groningen