Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

727. Paspop

Damesmodel kunststoffen paspop met glazen bodemplaat, vierde kwart 20e eeuw.

728. Vazen, China

Vier blauw-witte handbeschilderde vazen, China, 19e eeuw.

729. Heilig hartbeeld

Gipsen beeld van Jezus voorzien van het Heilige Hart symbool. Voorzijde vermelding van de tekst "Venite ad me omnes", aan de achterzijde vermelding van modelnummer 128. Gemaakt in Nederland, circa jaren 30.

730. Schilderij, J. v. Schoor

Schilderij van moeder met kind in Hollands interieur. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd J. v. Schoor, 20e eeuw.

731. Vazen, Soholm en Andersen Denemarken

Twee Deense keramieken vazen, een vaas gemerkt Soholm en de andere met het beeldmerk van Michael Andersen. Denemarken, midden 20e eeuw.

732. Vintage vazen, Scheurich

Twee fat lava Scheurich vazen, aan de onderzijde gemerkt met W.Germany en modelnummer. Duitsland, jaren 70.

733. Crucifix

Houtgestoken crucifix met corpus Jezus, eikenhouten kruis. Midden 20 eeuw.

734. Consoles

Twee gestoken eikenhouten consoles met leeuwenkoppen, eerste helft 20e eeuw.

735. Herenhorloge, Seculus

Zwitsers quartz herenhorloge van Seculus met stalen band in originele houten gelakte kist. Met extra stuk schakel van de band. 21e eeuw.

736. Mdina vazen, Malta

Twee glazen Mdina vazen, een cilindrisch en bol model, dikwandige vazen met swirl. Niet gemerkt, Malta, circa 1980.

738. Spiegel, Art Deco

Eikenhouten Art Deco spiegel voorzien van gefacetteerd spiegelglas en gedecoreerd met antilope in de kuif. Eerste helft 20e eeuw.

739. Dozen en schaal

Twee Amsterdamse School gehamerde koperen dozen en koperen schaal. Geen merktekens, circa 1930.

740. Schilderij, Jan Woning

Schilderij met afbeelding van een zeiltjalk op volle zee, Jan Woning (1948). Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd J. Woning en gedateerd 1986.

741. Kopergravures, Joseph Wagner

Twee kopergravures, een met de titel “Le liquide élément” naar Francesco Bartolozzi ( Florence, 1727 - Lissabon, 1815 ). Graveur Joseph Wagner ( Thalendorf, 1706 - Venetië, 1786 ). Oorspronkelijke gravure stamt uit 1762. Andere kopergravure met de titel “Bello e veder nel liquido elemento” naar Francesco Zuccarelli. Graveur Joseph Wagner. Italië, oorspronkelijke gravure omstreeks 1770.

742. Schilderijlijst

Goudkleurige schilderijlijst met barokke gipsopbouw, 20e eeuw.

743. Spiegel, Amsterdamse School

Koperen Amsterdamse School spiegel in de stijl van Conrad Fehn, jaren 30.

744. Flesvazen, Floris Meydam

Twee blauwe flesvazen, ontwerp Floris Meydam voor Glasfabriek Leerdam, ontwerp 1962.

745. Lakwerkdozen

Twee Chinese houten lakwerkdozen gedecoreerd met florale motieven en vogels. Een aan beide zijden te openen opbergdoos met rood geschilderde binnenzijde en een theedoos. Eerste helft 20e eeuw.

746. Vaas, China, Guangxu periode

Antieke Chinese vaas in famille rose met decor van dames in een tuin, groot formaat vaas. Guangxu periode, circa 1900.

747. Stoel

Notenhouten stoel in barok stijl voorzien van bekleding in oudroze. Tweede helft 20e eeuw.

748. Vaas, ontwerp Marcello Morandini voor Rosenthal

Driekantige Rosenthal Studio-Linie vaas met abstract decor van de Italiaanse ontwerper Marcello Morandini. Gesigneerd aan de onderzijde, vierde kwart 20e eeuw.

749. Schilderij

Schilderij van molen en huizen in expressionistische stijl. Gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd met monogram GL, Belgische School 20e eeuw.

750. Ets, Anton Franken

Ets van de Geldersche Kade te Amsterdam door Anton Franken. Rechtsonder met potlood gesigneerd Anton Franken, jaren 30/40.

751. Vazen

Twee Art Deco stijl vazen met abstracte florale decoratie voorzien van craqueléglazuur. Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

752. Kleurenets, Albert Geudens

Kleurenets van Albert Geudens (1869-1949) met voorstelling van een interieur. Rechtsonder gesigneerd met potlood A. Geudens, omstreeks 1900.

9725 CT Groningen