Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

803. Schilderij

Schilderij van man in alpenklederdracht in poort. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd.

804. Vaas, Erwin Eisch

Fel oranje glazen pop art vaas met vlekken. Gemerkt met sticker, Duitsland, jaren 80.

805. Set vaasjes, Iden Pottery Sussex

Vier Engelse vintage vaasjes met soortgelijk decor uit de jaren 60, Iden Pottery Sussex.

806. Miniatuur gong, Japan

Houten gelakte miniatuur gong met beschildering. Japan, eerste helft 20e eeuw.

807. Papbord, China, Chienlung periode

Een Chienlung papbord met florale motieven. China, 18e eeuw.

808. Zuigbeker, Berend Amsing Groningen

Gebruikte tinnen zuigbeker, Berend Amsing Groningen. Gemerkt aan de onderzijde, rond 1900.

809. Kurkentrekker

Franse kurkentrekker van messing en ijzer, circa 1920.

810. Schilderij, Gerard Katt

Schilderij van een naakte liggende dame. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Gerard Katt. 20e eeuw.

811. Microfoon, Sennheiser

Klassieke professionele Sennheiser MD 421 microfoon in originele kist. Duitslands, begin jaren 60.

812. Dekselpot, Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur

Dekselpot van Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur met een boeddhistische figuur en draak decoratie rondom. Duitsland, circa 1920.

813. Lot sieraden

Diverse hangers, ringen en broches in zilver en onedele uitvoeringen, 19e en 20e eeuw.

814. Wandbord, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Wandbord Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda. Aan de achterzijde gemerkt, decor Henley en modelnummer. Jaren 20.

815. Saladekom, ontwerp Don Sheil voor George Jensen

Grote saladekom van Australisch ontwerper Don Sheil met een geëtst abstract decor. Gemerkt op de rand en sticker Georg Jensen aan de onderzijde. Vierde kwart 20e eeuw.

816. Spiegel

Louis xv stijl vergulde spiegel met kuif, houten frame met gipsopbouw. Eind 19e eeuw.

817. Vintage staande lamp

Vintage schemerlamp, staande lamp met goudkleurige buisconstructie op een grijze voet met aan/uit knop.
Compleet, lampenkap jaren 70, lamp jaren 50/60.

818. Potloodtekening, B. de Pré

Potloodtekening op papier van een schalks kijkende vrouw. Rechtsonder gesigneerd B. de Pré en gedateerd 31 maart 1851. Volgens RKD vermoedelijk Belgische School.

819. Pinda verkoopkast

Houten pinda verkoopkast voor twee soorten pinda's. Met verlichte glazen plaat met opschrift "warme pinda’s", stamt uit een bioscoop. Jaren 50/60.

820. Boekenkast

Eikenhouten tweedeurs boekenkast geflankeerd door pilaren met houtgestoken acanthusbladeren. Geheel op bolpoten. Eerste helft 20e eeuw.

821. Vintage vaas

Grote fat lava vaas van ruwe klei met een decor van een oog. Duitsland, jaren 70,

822. Kontra-Barometer

Kontra-Barometer op mahoniehouten basis. Deze klassieke kontra-barometer is gevuld met kwik en rode indexvloeistof. Met thermometer van recentere datum. Nederland, eerste helft 20e eeuw.

823. Pop, Cuno & Otto Dressel

Antieke pop van Cuno & Otto Dressel Sonneberg met merktekens aan de achterzijde en tevens gemerkt met Germany. Papier-maché en porseleinen hoofd, Duitsland, eind 19e eeuw.

824. Dekselpot en dienblad, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een dekselpot en dienblad van Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda. Gemerkt aan de achterzijde met decornaam en modelnummers. Circa 1925.

825. Vaas, Peill & Putzler

Peill & Putzler vintage kristallen vaas met een wild decor aan de onderzijde. Ongemerkt, Duitsland, jaren 70.

826. Bord, China

Chinees porseleinen bord op groot formaat, gedecoreerd met pioenrozen en florale motieven. Gemerkt aan de achterzijde, 19e eeuw.

827. Murano schalen

Twee Murano mondgeblazen en bewerkte schalen. Een schaal met goudpoeder en een schaal met kleurige decoratie, circa 1960.

9725 CT Groningen