Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

878. Lot boeken, aarde en volken

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op de aarde en haar volken. Vele banden met fraaie afbeeldingen.

879. Lot boeken, Friesland

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op de provincie Friesland. Een aantal banden over de stad Leeuwarden en de Friese taal.

880. Lot boeken, filosofie

Een lot boeken, voornamelijk betrekking hebbend op (geschied)filosofie. Waaronder: Johan Huizinga: Verzamelde Werken in negen delen compleet.

881. Lot literatuur en poëzie uit/over Groningen

Eem lot met circa vijfenzeventig boeken, boekjes en bundels, alle betrekking hebbend op literatuur en poëzie uit/over Groningen. Een groot gedeelte van de werken is geschreven in het Groningse dialect en in kleine oplage uitgegeven.

882. Lot boeken, literatuur

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op literatuur.

883. Lot strips

Lot strips met circa negentig strips. Collectie Pilote, Collectie Charlie, Jonathan en andere.

884. Petroleumlamp, Art Nouveau

Art Nouveau petroleumhanglamp met majolica aardwerken pot, polychroom floraal gedecoreerd. Met goudkleurig gietijzeren frame. Eerste kwart 20e eeuw.

885. Sigaren documentatiemateriaal

Lot met tien boeken over sigaren, waaronder Het huis Hajenius, The art of Sigar Bands, The sigar in Art, plusminus vijftig ansichtkaarten, reclame display Dos Hermanos en een paar tijdschriften. 20e eeuw.

886. Lot boeken, theologie

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op theologie.

887. Lot boeken, theologie

888. Lot boeken, geschiedenis

Een lot boeken, de meeste betrekking hebbend op (algemene) geschiedenis.

889. Lot boeken, literatuur

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op literatuur. Waaronder. C. Busken Huet – Litteratische Fantasien en Kritieken, zesentwintig delen compleet.

890. Lot boeken, woordenboeken

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op geschiedenis, in het bijzonder de periode van de Franse Revolutie. Waaronder: G. J. W. Koolemans Beijnen – Historisch gedenkboek der herstelling van Neerlands onafhankelijkheid in 1813, in vier banden compleet.

891. Lot boeken, theologie

892. Lot boeken, geschiedenis

893. Lot boeken, geschiedenis

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op geschiedenis. Waaronder: Jan Denuce e.a. – Vlaanderen door de eeuwen heen. Amsterdam: Elsevier, 1932, in 2 banden compleet.

894. Lot boeken, Groningen stad

Een lot boeken, alle betrekking hebbend op de stad Groningen. Vele banden over de Universiteit en het studentenleven.

895. Lot boeken, Abraham Kuyper

Een lot boeken, alle van/over Abraham Kuyper (1837-1920). Waaronder: De Engelen Gods, eerste druk, in Art Nouveau boekband.

896. Auto schaalmodellen, Franklin Mint

Zes Franklin Mint Precision Models klassieke auto schaalmodellen in metaal uitgevoerd: Ford Model A 1903, Ford, Cadillac 1930, Bugatti 1936, Rolls Royce 1929, Ford Tudor 1930. Schaal 1:24. Eind jaren 80 /begin 90 geproduceerd.

897. Auto schaalmodellen, Franklin Mint

Zes Franklin Mint Precision Models auto schaalmodellen in metaal uitgevoerd: Bugatti Royal 1930, Packard Victoria 1912, Mercedes Benz 770K Grosser 1935, Mercedes Benz Roadster 1935, Duisenberg Derham 1930 en Rolls Royce Silver Ghost 1907. Schaalmodellen zijn eind jaren 80 geproduceerd, copyright 1987-89. Schaal 1:24.

898. Lot keramiek

Lot keramiek in Chinese stijl bestaande uit kopjes, een theeservies, bloempot, Satsuma vazen en een handbeschilderde Chinese vaas en een dekselpotje. 20e eeuw.

899. Lot curiosa

Lot curiosa met twee tinnen nachtspiegels, twee tinnen polychroom geschilderde kraantjeskannen, tinnen suikerpot en kandelaar. 20e eeuw.

900. Lot emaille

Lot emaille met twee witte schotels, ketel met deksel, theelicht, trechter en theepot zonder deksel. 20e eeuw.

9725 CT Groningen