Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022
778. Heliogravure, Anton Mauve
Heliogravure van een ploegende boer met paarden, Anton Mauve (1838-1888). Eerste kwart 20e eeuw.
779. Heliogravure, Anton Mauve
Heliogravure van een schilderij “Schaapskudde met herder”, Anton Mauve (1838-1888). Uitgegeven door The Fine Arts Publishing CL Eerste kwart 20e eeuw.
780. Boomerang ansichtkaarten, krantenartikelen en boek
Lot met boek over 10 jaar Boomerang kaarten uit 2003, krantenartikelen over Boomerang ansichtkaarten en circa tweehonderdvijftig Boomerang ansichtkaarten. Eind 20e eeuw.
781. Boomerang ansichtkaarten
Lot met circa zevenhonderd Boomerang ansichtkaarten, jaren 90/00.
782. Boomerang ansichtkaarten
Lot met circa zevenhonderd Boomerang ansichtkaarten. Jaren 90/00
783. Boomerang ansichtkaarten
784. Boomerang ansichtkaarten
785. Boomerang ansichtkaarten
786. Boomerang ansichtkaarten
787. Boomerang ansichtkaarten
Lot met circa zevenhonderd Boomerang ansichtkaarten. Jaren 90/00.
788. Vintage vaas, Scheurich
Grote roodoranje fat lava Scheurich vaas met psychedelisch decor. Aan de onderzijde gemerkt W.Germany en modelnummer, Duitsland, jaren 70. In de vaas zat een originele folder van de firma, deze wordt bijgeleverd.
789. Houten beelden
Twee houten beeldhouwwerken van mannenhoofden, een blank houten hoofd en een donker gepatineerde hoofd. Tweede helft 20ste eeuw.
790. Menukaarten Rotterdamsche Lloyd
Menukaarten voor de cruiseschepen S.S. Slamat en D.M.S. Willem Ruys, van Rederij Rotterdamsche Lloyd. Totaal vijftien menukaarten, gedateerd 1936 en 1951/52.
791. Schilderij, Heinrich Knauf
Schilderij van berglandschap met rivier en bebouwing door Heinrich Knauf (1901-1976) Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd H. Knauf. Derde kwart 20e eeuw.
792. Beelden
Vier hardgipsen polychroom beschilderde beeldjes, een wandhanger met fluitspeler, een pijp rokende jongeling met hond en twee beeldjes met meisjes. Jaren 50/60.
793. Schilderij, H. Dirks
Schilderij van een winterlandschap met molen. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd H. Dirks. Tweede kwart 20ste eeuw.
794. Mantelklokken
Twee elektrische mantelklokken, een messingkleurige klok en een houten klok in Art Deco stijl. Derde kwart 20e eeuw.
795. Paraplubak
Vintage witte metalen paraplubak met messing en zwarte elementen. Jaren 50/60.
796. Schilderij
Schilderij van botter in Monnikendam. Plakkaatverf op papier, linksonder gesigneerd R de l en gedateerd 1974. Verso vermelding D.R. De Lange.
797. Schilderij
Schilderij met afbeelding van een rood bos. Acrylverfschilderij op papier, rechtsonder gesigneerd Phil en gedateerd 2007.
798. Lot postzegels
Zes album deels gevuld met postzegels uit vele streken der aarde waaronder Nederland, Nederlands Indië, Duitsland en Australië. Albums zijn minimaal gevuld, 20e eeuw.
799. Menukaarten Holland-Amerika Lijn
Menukaarten voor de cruiseschepen S.S. Rijndam en RMS. Nieuw Amsterdam, van Rederij Holland-Amerika Lijn. Totaal tien menukaarten, gedateerd 1950 tot 1971.
800. Wandplaquette, India
Keramieken hoog reliëf wandplaquette met Indiase heilige figuren. Tweede helft 20e eeuw.
801. Kandelaren, Jugendstil
Een stel messing Jugendstil kandelaren, onduidelijk klein merkje aan de onderzijde. Duitsland, omstreeks 1910.
802. Vintage schaal, Van de Capelle
Belgische mid-century schaal uit de jaren 60, Van de Capelle, Namen.
9725 CT Groningen