Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

701. Lot glazen met zilveren voet

Tien kristallen glazen en een bonbonnière met zilveren voet, gemerkt met zwaardje. Tweede helft 20e eeuw.

702. Doosjes

Drie snuisterijen doosjes uitgevoerd in messing met parelmoeren deksel met geëmailleerde decoratie van strijders. Floraal gedecoreerde zijkant. Begin 20e eeuw.

703. Bijbels Nieuwe Testament

Twee bijbels Nieuwe Testament met lederen kaft. Een bijbel met zilveren sluitwerk uit 1881 en een bijbel met donkerbruin lederen kaft uit 1884.

704. Lot zilver plate

Verzilverd bestekdoosje met negen verzilverde Sola theelepels, twaalf gebaksvorken, suikerlepel en twee Art Deco theelepels. Tweede helft 20ste eeuw.

705. Glazen

Een kristallen handgeblazen glas met dubbele knoop, 19e eeuws en een tulpvormige Wijnand Fockink jenever glas, 20e eeuw.

706. Kaarsenstandaard

Verzilverde Art Deco stijl drielichts kaarsenstandaard, 21e eeuw.

707. Houten kistjes

Mahoniehouten kistje met rood velours bekleed en een eikenhouten kist met sleutel, gedecoreerd met bronskleurige Jugendstil applicaties. Eerste helft 20e eeuw.

708. Aquarel, F.H. Nibbrig

Aquarel, sfeerbeeld van Zoutelande Zeeland van Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd met monogram en annotatie achterzijde F.H. Nibbrig 1910.

709. Foto’s stereokijker

Stereofoto’s voor stereokijker, eenentwintig foto’s met voornamelijk Duitse land- en stadsgezichten. Eerste helft 20e eeuw.

710. Chundan Vallam boot

Chundan Vallam slangenboot met benen figuren, houten boot met messing elementen en roeispanen. India, 20e eeuw.

711. Prent, Hans Krakou

Prent van winterkoninkje op zadel door Hans Krakou. Rechtsonder gesigneerd en genummerd 130/150, 21e eeuw.

712. Rouwtasjes

Twee zwart fluwelen rouwtasjes waarvan één met een lederen onderkant met gouden banen, begin 20e eeuw.

713. Schilderij

Schilderij, surrealistische landschap met vrouw en tafel. Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd Berselik en gedateerd 1993.

714. Schoenenwinkel spiegel

Spiegel met verchroomde standaard en opschrift “Tana voor elke schoentje”, jaren 50/60.

715. Spiegel

Goudkleurige Chinoiserie spiegel met florale lijst met vogels, eerste helft 20e eeuw.

716. Aquarel, P. v.d. Hoeven

Aquarel op papier van een bloemstilleven, rechtsonder gesigneerd P. v. d. Hoeven en gedateerd 1937.

717. Kaarsenstandaard, ontwerp Kurt Radke voor WMF

Verzilverde WMF Ikora kaarsenstandaard, ontwerp Kurt Radke. Duitsland, jaren 60.

718. Appelklokje, Kienzle

Appelklokje, Schwarzwalder handbeschilderde wandklok van Kienzle. Duitsland, eerste helft 20ste eeuw.

720. Kandelaar

Verzilverde Neobarok stijl vijflichts kandelaar op ronde voet, tweede helft 20e eeuw.

721. Stroopkan

Groen geglazuurde aardewerken stroopkan met handvat, omstreeks 1900.

722. Schilderijlijst

Goudkleurige houten schilderijlijst met gipsen opbouw met ornamenten. Eerste helft 20ste eeuw.

723. Religieuze staf

Houten staf op groot formaat met de figuren van aartsengel Gabriël en Maria afgebeeld, inscriptie "Gratia Plena". Circa 1900.

724. Stereo apparatuur, Luxman

Drie stereo componenten van Luxman. bestaande uit een cd-speler modelnummer DZ 92, een tuner modelnummer T-92L en een cassettedeck K-92. Made in Japan, 1990.

725. Vintage bontmantel

Hermelijnen lange dames bontmantel, maatindicatie 42. Herkomst H. De Wit Wildervank, jaren 60/70.

726. Kinderstoelen, ontwerp Arne Jacobsen voor Fritz Hansen

Twee witte kinderstoelen, ontwerp Arne Jacobsen. Model vlinderstoel, essenhout met chromen buisframe. Fabrikant Fritz Hansen, jaar van fabricage 2008.

9725 CT Groningen