Veiling: Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022

676. Zilveren lodereindoosje 1836

Zilveren lodereindoosje met geciseleerd en gegraveerd oppervlak. Tweede gehalte zilver en voorzien van lopende leeuw 2, meesterteken en jaarletter B (1836).

677. Zilveren pepermuntdoosje 1836

Zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd floraal patroon. Tweede gehalte zilver en gemerkt met lopende leeuw, meesterteken, onduidelijke minervakop en jaarletter B (1836).

678. Pepermuntdoosje 1876

Zilveren pepermuntdoosje met op het deksel een geciseleerd aangebrachte duif. Tweede gehalte zilver en gemerkt met lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter R (1876)

679. Zilveren brillenkoker 1850

Zilveren brillenkoker, 2e gehalte. Gegraveerd op het deksel en voorzien van initialen PvS. Gemerkt met lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter Q (1850).

680. Zilveren pepermuntdoosje 1887

Zilveren pepermuntdoosje met gegraveerde inscriptie "Souvenir". Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, onduidelijke minervakop en jaarletter C (1887).

681. Zilveren niëllo doosje, Rusland

Russisch zilveren niëllo doosje gedecoreerd met orthodoxe kerk. Gemerkt binnenzijde deksel, 19e eeuw.

682. Zilveren tondeldoosje 1902

Zilveren tondeldoosje, bijzonder gegraveerd en geciseleerd met monogram in cartouche. Sterling 925 zilver, gemerkt met anker (Birmingham), lopende leeuw links (Sterling zilver), meesterteken W.H.S. (William Henry Sparrow) en jaarletter C (1902).

683. Zilveren muntendoosje

Zilveren rond geribd muntendoosje. Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken, minervakop en jaarletter Y (1883).

684. Zilveren inktstel 1862

Zilveren inktstel met kristallen inktpotten met zilveren dop, voorzien van inscriptie CWLCK 1862. Tweede gehalte zilver gemerkt met lopende leeuw 2, onduidelijk meesterteken, minervakop en jaarletter C (1862) De doppen zijn afzonderlijk gemerkt met zwaardjes.

685. Zilveren lodereindoosje 1838

Zilveren geribbeld lodereindoosje met bollend deksel en gedecoreerd met palmblad motief en wapenschild. Tweede gehalte zilver, gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken, minervakop en jaarletter D (1838).

686. Zilveren lodereindoosje 1852

Zilveren geribbeld lodereindoosje met wapenschild. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw, onleesbaar meesterteken, minervakop en jaarletter S (1852).

687. Zilveren pepermuntdoosje 1931

Zilveren pillendoosje gedecoreerd met gegraveerde molen. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken GS (Gerardus Lucas Schuiten, Groningen), minervakop en jaarletter W (1931).

688. Zilveren pillendoosje 1821

Zilveren pillendoosje met gegraveerd monogram CK. Tweede gehalte zilver en gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken, minervakop en jaarletter M (1821).

689. Zilveren pillendoosje 1826

Zilveren rond pillendoosje gedecoreerd met palmbladen. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken AA, minervakop en jaarletter R (1826).

690. Snuifdoosje 1865

Zilveren snuifdoosje. Tweede gehalte zilver en gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken WH 33 (Weduwe van Halteren), minervakop en jaarletter F (1865).

691. Zilveren lodereindoosje 1853

Zilveren lodereindoosje. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, onleesbaar meesterteken, minervakop en jaarletter T (1853).

692. Zoutvaatjes

Twee zoutvaatjes, zoutvaatje met zilveren visstaart gemerkt 835, zoutvaatje met blauw glazen inzet op zilveren voet gemerkt 800. 20e eeuw.

693. Pillendoosje 1818

Zilveren geribbeld pillendoosje voorzien van wapenschild. Tweede gehalte zilver, gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken, onduidelijke minervakop en jaarletter J (1818).

694. Kurken met zilveren dop

Gelegenheidskurken met zilveren gebolde bovenzijde, gegraveerd met data en namen. Gemerkt 830 S EJB, Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

695. Zilveren pijpenragers

Vier zilveren pijpenragers. Gemerkt met zwaardjes, een paar met meesterkeur, 20e eeuw.

696. Zilveren roomlepels

Vier zilveren roomlepels. Uitgevoerd in tweede gehalte zilver, met zwaardjes en meestertekens van verschillende zilversmeden. 20e eeuw.

697. Witgouden ring

Moderne witgouden damesring met zes geslepen witte saffieren en een centraal gezette groene halfedelsteen. Gemerkt 585, eind 20e eeuw.

698. Lot glazen met zilveren voet

Twaalf drinkglazen in kristal en glas met zilveren voet, gemerkt met zwaardje. Jaren 60/70.

699. Lot glazen met zilveren voet

Elf drinkglazen in kristal en glas met zilveren voet, gemerkt met zwaardje. Jaren 60/70.

700. Lot glazen met zilveren voet

Tien drinkglazen en een bonbonnière in kristal en glas met zilveren voet, gemerkt met zwaardje. 20e eeuw.

9725 CT Groningen