655. Zilveren theezeefjes

Twee zilveren theezeefjes met bijbehorende zilveren schaaltje. Gemerkt met lopende leeuw 2, GVK (Gerritsen Van Kempen), minervakop en jaarletters H (1942) en J (1944).

Kavelnummer en naam 655. Zilveren theezeefjes
Veiling Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022
Afmetingen Diameter 9 cm, lengte 11,5 cm en gewicht 141 gram.
Huidig bod€ 75
Verkoopprijs € 75
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen