601. Zilveren broodmand

Zilveren ajour bewerkte broodmand, tweede gehalte zilver. Aan de onderzijde gemerkt met lopende leeuw 2, meesterteken PvdW (Weduwe Pier van de Woude), jaarletter J (1919) en CS2. Minervakop aan de zijkant van de mand aangebracht.

Kavelnummer en naam 601. Zilveren broodmand
Veiling Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022
Afmetingen Hoogte 12,4 cm, breedte 30,2 cm en gewicht 444 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 260
Verkoopprijs € 260
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen