633. Lot Van Kempen zilver

Bestek Haags Lofje van zeven lepels en negen vorken, gemerkt Van Kempen, 2e gehalte zilver, begin 1900. Tevens een opscheplepel en drie vorken, tweede gehalte zilver gemerkt van Van Kempen van recentere datum.

Kavelnummer en naam 633. Lot Van Kempen zilver
Veiling Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022
Afmetingen Max. lengte 22 cm en gewicht 1017 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, vijf vorken en een lepel niet gegraveerd.
Huidig bod€ 400
Verkoopprijs € 400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen