650. Zilveren ringen en gouden ring

Twee zilveren ringen met bolletjes vormgeving, gemerkt 925 en een 8 karaats gouden ring met twee dolfijnen gemerkt 333 en meesterteken. Vierde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 650. Zilveren ringen en gouden ring
Veiling Veiling 41 sessie 3, woensdag 30 november 2022
Afmetingen Max. ringmaat 21, zilveren ringen gewicht 28,18 gram en gouden ring gewicht 2,44 gram.
Conditie Gebruikssporen, gouden ring verbogen.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen