12. Beeld, Berend Seiger

Bronzen vrouwelijk naakt op granieten basement, Berend Seiger (1944). Gesigneerd en gedateerd 1999 in het brons.

Kavelnummer en naam 12. Beeld, Berend Seiger
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Hoogte 33,5 cm en breedte 12 cm.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen