11. Kolommenklok, Frankrijk

Franse kolommenklok met getordeerde pilaren en vergulde elementen. Voorzien van witte geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, houtwerk bewerkt met florale intarsia. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 11. Kolommenklok, Frankrijk
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Hoogte 53 cm, breedte 26,5 cm en diepte 15 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, een kolom los en uurwerk niet getest.
Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 130
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen