10. Nimcha dolk, Marokko

Marokkaanse Nimcha dolk met bewerkte houten schede en houten heft, ingelegd met messing en ijzer. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 10. Nimcha dolk, Marokko
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Lengte 60 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen,
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen