17. Vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Drie plateel vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland, tweemaal decoratie Rhodian en een Corona. Aan de onderzijde gemerkt met beeldmerk van de Plateelfabriek Zuid Holland, modelnummers en monogram plateelschilders. Tweede kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 17. Vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Max. hoogte 31 cm en max. breedte 16 cm.
Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 130
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen