18. Schilderij, Johan van Rijsswijk

Schilderij van wintertafereel met schaatsers, olieverf op paneel. Linksonder gesigneerd Johan van Rijsswijk, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 18. Schilderij, Johan van Rijsswijk
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen 39 x 29 cm.
Huidig bod€ 110
Verkoopprijs € 110
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen