Lot Aziatische prenten

Negen prenten waaronder twee lithografieën gebaseerd op Japanse houtsneden, vijf geschilderde beeltenissen van personen en twee landschappelijke Aziatische prenten. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Lot Aziatische prenten
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen Max. 24 x 37 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 60
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen