5. Parafernalia sigaren

Verzameling met sigaren parafernalia waaronder Belgische-en Nederlandse correspondentie vanaf 1862, reclame uitingen, couponblad Sigarenfabriek NV Roothans en facturen. 19e/20e eeuw.

Kavelnummer en naam 5. Parafernalia sigaren
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen