4. Schilderij, Anthony Keizer

Schilderij van herfstlandschap met paddenstoelen, olieverf op doek, Anthony Keizer (1897-1961). Rechtsonder gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 4. Schilderij, Anthony Keizer
Veiling Veiling 41 sessie 1, maandag 28 november 2022
Afmetingen 58 x 38,5 cm.
Huidig bod€ 850
Verkoopprijs € 850
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen