619. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival
Vier Chinese handbeschilderde porseleinen botanisch gedecoreerde theekommen en schotels en een losse theekom. Kangxi revival, 19e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 619. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival | |
Veiling | Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023 | |
Afmetingen | Hoogte 5 cm en max. diameter 14 cm. | |
Conditie | Een theekom twee haarlijnen en een chip, een schotel twee haarlijnen en chips. Een theekom in goede staat en een schotel grote chip en haarlijn. Een theekom een barst en haarlijn, een schotel chips, haarlijn en barst bodem. Een theekom een haarlijn en een schotel gelijmd. Een theekom gelijmd. | |
Huidig bod | € 170 | |
Verkoopprijs | € 170 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen