716. Lot curiosa
Lot curiosa met onder andere borden, serveerschaal. zeepbakjes van Petrus Regout, dekseldoosje met ingelegd porselein Villeroy en Boch, fruitschaal en afdruipschotel Societé Ceramique, Maastricht, twee metalen toastrekjes, theepot, keramieken Jugendstil jardinière, groene vaas en twee metalen dienbladen. 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 716. Lot curiosa | |
Veiling | Veiling 42 sessie 2, dinsdag 14 maart 2023 | |
Afmetingen | ||
Conditie | In gebruikte staat met beschadigingen. | |
Huidig bod | € 15 | |
Verkoopprijs | € 15 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen