Gouden zakhorloge met gouden ketting

14 karaats gouden heren zakhorloge, gemerkt Cylindre 10 rubis. Gemerkt aan de binnenzijde van de deksel 14K, metalen stofdeksel met gegraveerd nummer 276796.
Alsook een 14 karaats gouden horlogeketting met losse musketonsluiting en groot veeroog. Gemerkt met een eikenblad ( 585/1000 goud). Begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Gouden zakhorloge met gouden ketting
Veiling Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023
Afmetingen Horlogekast diameter 4,7 cm totale gewicht 58,19 gram. Ketting lengte 24,7 cm en gewicht 9,93 gram.
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen, glas ontbreekt.
Huidig bod€ 450
Verkoopprijs € 450
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen