Zilveren munten en 10 gulden biljet

Zes zilveren munten bestaande uit twee tien gulden munten uit 1945 en 1976, Koningin Juliana. Een zilveren gulden munt uit 1846, Willen II en een 5 cent, Willem III munt uit 1863. Een zilveren rijksdaalder uit 1961 en een gulden uit 1957, Koningin Juliana. Bijgaand een tien gulden ijsvogel biljet.

Kavelnummer en naam Zilveren munten en 10 gulden biljet
Veiling Veiling 42 sessie 3, woensdag 15 maart 2023
Afmetingen Munten gewicht 81 gram.
Conditie Prachtig tot zeer fraai.
Huidig bod€ 110
Verkoopprijs € 110
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen