7. Beeld, Christien Dutoit

Keramieken beeld door Christien Dutoit. Op de boot gesigneerd, België, begin 2000.

Provenance: Galerie De Hullen, Beelden in Gees, 2008.

Christien Dutoit maakt sculpturale keramiek. Keramiek duidt op gebakken klei, klei biedt als materiaal veel meer mogelijkheden dan een schets: de zachtheid en de plooibaarheid zijn al een inspiratiebron op zich. Na het drogen wordt het bewerkt met oxides, pigmenten en een toetsje glazuur die de typische kleur geven aan de werken. Het wordt vervolgens in een elektrische oven gebakken op 1220° C. Bron: Website Dutoit.

Kavelnummer en naam 7. Beeld, Christien Dutoit
Veiling Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023
Afmetingen Hoogte 43 cm en breedte 30 cm.
Conditie Een beschadiging zie foto.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen