17. Insectenvanger, Japan
Japanse insectenvanger met draaiend vangfunctie op basis van opwindmechanisme van een klok. Fabrikant Owari Tokei, Nagoya. Japan, eerste kwart 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 17. Insectenvanger, Japan | |
Veiling | Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023 | |
Afmetingen | Hoogte 15,2 cm en breedte 24,4 cm. | |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen. | |
Startbod | € | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen