61. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival

Vijf Chinese porseleinen theekommen met bijbehorende schotels, handbeschilderd met florale en landschappelijke decoraties. Aan de onderzijde gemerkt met vier Chinese karakters. China Kangxi revival 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 61. Theekommen en schotels, China, Kangxi revival
Veiling Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023
Afmetingen Kom hoogte 5,5 cm en diameter 9 cm, schotel diameter 13 cm.
Conditie Een theekom een haarlijn en drie chips, schotel fritting rand. Een theekom twee haarlijnen, een fritting rand en schotel fritting rand. Een theekom drie haarlijnen, fritting rand en schotel twee frittingen rand. Een theekom twee haarlijnen, fritting aan de rand en schotel twee haarlijnen, twee schilfers en twee frittingen. Een theekom een schilfer en schotel een schilfer en twee frittingen.
Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 130
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen