25. Schaal met zilveren hengsel, Meissen

Porseleinen ajour bewerkte schaal met blauw-witte florale decoratie van Meissen. Hengsel is zilver gekeurd met lopende leeuw 2 en voorzien van zwaardje. Schaal aan de onderzijde gemerkt met modelnummer 69 en de kenmerkende Meissen gekruiste zwaarden en in het florale centrale gedeelte tevens gemerkt met gekruiste zwaarden. Duitsland, omstreeks 1900.

Kavelnummer en naam 25. Schaal met zilveren hengsel, Meissen
Veiling Veiling 42 sessie 1, maandag 13 maart 2023
Afmetingen Schaal hoogte 6 cm en diameter 24 cm.
Conditie Kleine beschadiging bloempje.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen