Houtsnede, Japan

Japanse houtsnede bestaande uit drie fragmenten gedecoreerd met Japanse figuren. Elke fragment is gesigneerd middels Japanse karakters, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Houtsnede, Japan
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 37 x 79 cm.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen