34. Theekommen en schotels, China, Kangxi periode

Twee Chinese handbeschilderde porseleinen theekommen en drie schotels met florale decoratie. Schotels aan de onderzijde gemerkt. Kangxi periode, omstreeks 1690.

Kavelnummer en naam 34. Theekommen en schotels, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Kom hoogte 4 cm en diameter 6,8 cm, schotel diameter 10,2 cm.
Conditie Een schotel drie frittingen en een haarlijn, een schotel een fritting en een schotel vier frittingen. Een theekom twee frittingen en een theekom barsten, fritting en een chip.
Huidig bod€ 170
Verkoopprijs € 170
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen