12. Keeftkast

Eikenhouten Friese keeftkast met gestoken fries, paneeldeuren versierd met boogmotieven en geflankeerd door gecanneleerde zuilen rustend op drie geëboniseerde bolpoten. 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 12. Keeftkast
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 187 cm, breedte 176 cm en diepte 79 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 130
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen