11. Vaas, Cees van Olst

Glazen handgevormde schaal in golvende vormgeving in de kleuren blauw, geel en oranje door Cees van Olst (1947-2014). Aan de onderzijde gemerkt middels gravering en gedateerd 1999 en de vermelding 991.

Kavelnummer en naam 11. Vaas, Cees van Olst
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 18 cm en breedte 26 cm.
Conditie In goede staat met minimale gebruikssporen.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen