10. Wijnglas, Groningen

Kristallen wijnglas met balustervormige stam met gegraveerd decor van het wapen van de Provincie Groningen met aan weerszijden twee staande leeuwen. Het geheel rustend op een zilveren voet van latere datum. Voet gemerkt met lopende leeuw II, jaarletter N 1872 en de gravering 1847 7 September 1872 in verband met een jubileum. Kristallen kelk 18e eeuw en zilveren voet 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 10. Wijnglas, Groningen
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 22,5 cm en diameter 9,7 cm.
Huidig bod€ 300
Verkoopprijs € 300
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen