9. Pastelkrijttekening, Michaël de Wilde

Pastelkrijttekening met de titel “Bootje in de boomgaard” door Michaël D. de Wilde uit Groningen. Rechtsonder gesigneerd, vierde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 9. Pastelkrijttekening, Michaël de Wilde
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 17,5 x 14 cm.
Startbod€ 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen