22. Kommen en borden, China, Wanli periode

Twee Chinese blauw-witte floraal gedecoreerde porseleinen kommen en groter bord gedecoreerd met kraanvogel uit de Wanli periode, 17e eeuw. Kleinere porseleinen bordje met florale decoratie stamt uit de 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 22. Kommen en borden, China, Wanli periode
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Max. hoogte 6 cm en max. diameter 19,3 cm.
Conditie Kommen in goede staat, het kleinste bordje een haarlijn, groter bord een haarlijn.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen