23. Leolux Tam Tam

Leolux Tam Tam, poef of bijzettafel, ontworpen door Hugo de Ruiter. Uitgevoerd in rood leder met gepolijste aluminium poten en houten deksel met een opbergruimte daaronder. Aan de onderzijde gemerkt. Nederland, ontwerp eind jaren 90.

Kavelnummer en naam 23. Leolux Tam Tam
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 44 cm en diameter 36 cm.
Conditie In goede staat met lichte gebruikssporen.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen