4. Vaas, ontwerp Edward Hald voor Orrefors

Ovaalvormige kristallen vaas, modelnaam Fish Graal. Ontwerp Edward Hald (1883-1980) en uitgevoerd door glasfabriek Orrefors. Aan de onderzijde gemerkt door gravering, Edw. Hald, Orrefors, Ovaal No. 788N. Zweden, derde kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 4. Vaas, ontwerp Edward Hald voor Orrefors
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 15 cm en diameter 11 cm.
Conditie Kleine beschadigingen en gebruikssporen.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen