5. Zilveren broodmand 1916

Zilveren ajour bewerkte broodmand gedecoreerd met florale guirlandes, ramskoppen en leeuwenkoppen. Gekeurd tweede gehalte zilver, lopende Leeuw 2, meesterteken PvdW (Weduwe Pier van de Woude), jaarletter G (1916).

Kavelnummer en naam 5. Zilveren broodmand 1916
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Hoogte 12 cm, breedte 34,5 cm en gewicht 1063 gram.
Conditie In goede staat met lichte gebruikssporen.
Huidig bod€ 700
Verkoopprijs € 700
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen