6. Zilveren servies, Art Deco

Zilveren Art Deco servies bestaande uit een dienblad, melkkan, suikerpot, koffie- en theepot allen gemerkt S835, ZII, maan met kroon, meesterteken WTB (Wilhelm Binder Schwäbisch Gmünd). Begin 20e eeuw. Hierbij een lepelvaasje gemerkt lopende leeuw 2, meesterteken VK (Van Kempen), minervakop met een b Utrecht en jaarletter k met kroontje (1946).

Kavelnummer en naam 6. Zilveren servies, Art Deco
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen Max. hoogte 21 cm, max. breedte 44 cm en totale gewicht 2345 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen. Theepot heeft klein deukje. De koffiepot heeft twee kleine deukjes. De suikerpot heeft een deukje. De melkkan heeft een klein deukje.
Huidig bod€ 1000
Verkoopprijs € 1000
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen