7. Litho, Jan Voerman jr.

Kleurenlitho van klaprozen door Jan Voerman junior (Hattem 1890-1976 Blaricum). Rechtsonder gesigneerd met monogram en gedateerd 1928 in de plaat, daaronder gesigneerd met potlood.

Kavelnummer en naam 7. Litho, Jan Voerman jr.
Veiling Veiling 43 sessie 1, maandag 19 juni 2023
Afmetingen 31 x 42 cm.
Conditie In goede staat, kleine onregelmatigheid papier hoek linksboven.
Huidig bod€ 190
Verkoopprijs € 190
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen