Glaswerk, K.P.C. de Bazel en A.D. Copier

Lot glaswerk van Glasfabriek Leerdam met zes glazen schotels, ontwerp van Andries Dirk Copier en gesigneerd met etsmerk CL. Een helderglazen wijnkaraf van het servies "B"-geringd, ontwerp K.P.C. de Bazel uit 1917 en aan de onderzijde gemerkt met etsmerk de Bazel. Alsook een licht grijs glazen vaasje door Andries Dirk Copier en gemerkt met etsmerk CL.

Kavelnummer en naam Glaswerk, K.P.C. de Bazel en A.D. Copier
Veiling Veiling 43 sessie 3, woensdag 21 juni 2023
Afmetingen Max. hoogte 32,5 cm en max. diameter 11 cm.
Conditie Vaas een fritting en een schaaltje een fritting.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen