1000. Lot curiosa en sieraden

Lot curiosa met een sterling zilveren hanger gemerkt 925s Norway, een brutalistische verzilverde hanger met ingelegde sierstenen met ketting van de firma Wiggers, Handmade in Denmark, jaren 70. Drie dameshorloges waaronder Vitomatic, een benzineaansteker van fabrikant Field. Tevens een houtgesneden flessenopener. 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1000. Lot curiosa en sieraden
Veiling Veiling 43 sessie 3, woensdag 21 juni 2023
Afmetingen Max. lengte 82 cm en max. breedte 5,5 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen