147. Zilveren horloges
Drie horloges bestaande uit twee zakhorloges en een polshorloge. Het zilveren dames polshorloge 835 gemerkt, het kleinste zilveren dames zakhorloge 0,800 gemerkt en met meesterkeur, het grootste zakhorloge met maan en ster gemerkt en compleet met horlogesleutel. 20e eeuw. |
Naam | Zilveren horloges | |
Veiling | Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023 | |
Afmetingen | Max. diameter 4,7 cm. | |
Conditie | In gebruikte staat met beschadigingen. | |
Huidig bod | € 45 | |
Verkoopprijs | € 45 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen