Zilveren servies, Schrolz

Sterling zilveren floraal gedecoreerd koffie- en theeservies met suikerpot en melkkan door Schrolz, Duitsland. Geheel op dienblad met glazen plaat. Aan de onderzijde gemerkt 925 Sterling, handarbeit en made in Germany, 20e eeuw.

Naam Zilveren servies, Schrolz
Veiling Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023
Afmetingen Max. hoogte 26,5 cm, max. breedte 59,8 cm en zilver gewicht 3522 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen, enkele kleine deukjes.
Huidig bod€ 1600
Verkoopprijs € 1600
Volgend kavel

9725 CT Groningen