20. Zilveren theelepels, Gerritsen & Van Kempen

Twaalf zilveren theelepels met gehamerd oppervlakte en sierlijke krul door Gerritsen & Van Kempen, Voorschoten. Modelnummer 216, alle theelepels gemerkt met zwaardje en meesterteken GVK. Zeist, omstreeks 1935.

Kavelnummer en naam 20. Zilveren theelepels, Gerritsen & Van Kempen
Veiling Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023
Afmetingen Lengte 11 cm en gewicht 131 gram.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen