6. Zilveren ontbijtbestek, Haags Lofje

Zespersoons zilveren Haags Lofje ontbijtbestekbestek, achttiendelig Nederlands zilver. Bestaande uit vorken, lepels en messen en gemerkt met lopende leeuw 2, verschillende meesterkeuren, minervakop en jaarletters.

Kavelnummer en naam 6. Zilveren ontbijtbestek, Haags Lofje
Veiling Veiling 44 sessie 1, maandag 18 september 2023
Afmetingen Mes lengte 21,2 cm en zilver gewicht (minus messen) 537 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 420
Verkoopprijs € 420
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen