661. Beelden, Italië
Vier polystone beelden op marmeren basement waaronder bustes van Homerus, Hypocrates, Christoffel Columbus door fabrikant G. Rugerri en een staande “De Ziener” gefabriceerd door A. Santini. Aan de onderzijde allen afzonderlijk gemerkt met stickers. Made in Italy, vierde kwart 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 661. Beelden, Italië | |
Veiling | Veiling 44 sessie 2, dinsdag 19 september 2023 | |
Afmetingen | Max. hoogte 27 cm en max. breedte 10 cm. | |
Conditie | In goede staat, een vlekje op een beeld. | |
Huidig bod | € 25 | |
Verkoopprijs | € 25 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen